TEAMSAMENSTELLING NAJAARSCOMPETITIE 2017

Landelijk Heren
Bit.nl 1
         1e divisie ZA 14:00
2972643 J.W.F. van der Heijden (Robert-Jan) 09-03-1986 (S)
3260992 M. Laroo (Michel) 13-06-1970 (S)
3526411 M. Loeve (Maarten) 15-11-1992 (S)
3706532 L.A. van Raadshooven (Laurens) 07-05-1997 (S)

Bit.nl 2         3e Divisie ZA 14:00
3137775 S. de Klerk (Simone) 27-03-1990 (S)
3203801 T. Hebinck (Thomas) 06-04-1987 (S)
3346007 T. Hanegraaf (Tom) 14-05-1992 (S)
3374181 Y. Schurink (Yorick) 14-04-1989 (S)

Senioren
Bit.nl 3
         Hoofdklasse VR 20:00
1150272 B. Nab (Bert) 26-02-1962 (S)
3075517 V. Spiering (Vincent) 31-08-1965 (S)
3172199 F.J. Blaauw (Franck) 11-08-1973 (S)
3902316 N. Stormink (Nino) 18-07-1997 (S)
3087653 S.G. Lucardie (Sophie) 12-06-1985 (S)

Bit.nl 4        Promotie Hoofdk VR 20:00
0823880 J. Woudstra (Johan) 24-05-1961 (S)
1938337 B. Oskam (Bas) 21-07-1971 (S)
2729676 E. Krijt (Emiel) 20-02-1978 (S)
3450547 M. van Osenbruggen (Michel) 23-04-1969 (S)
3487730 H. Snellen (Henk) 15-05-1957 (S)
3287952 R. Langius (Remon) 29-09-1987 (S)

Bit.nl 5        1e klasse VR 20:00
0998172 J.D. Mostert (Jan) 24-09-1949 (S)
2442436 R. Bosch (Remco) 22-04-1982 (S)
2591405 J. Mostert (Joost) 21-03-1979 (S)
3199361 J. Schuurman (Jeroen) 10-03-1953 (S)

Bit.nl 6        1e klasse VR 20:00
2241343 R. Schut (Rob) 09-10-1963 (S)
3203487 A. van Santen (Arie) 04-09-1961 (S)
3584825 G. Dros (Gerrit) 06-05-1962 (S)
3713644 A.M. Snoek (André) 23-04-1948 (S)
3718296 M. Oudshoorn (Michael) 27-05-1993 (S)

Bit.nl 7       2e klasse VR 20:00
1141817 W. Spelt (Wim) 12-04-1950 (S)
2831936 F. Meeuwisz (Frank) 19-07-1968 (S)
2901943 P. Groen (Peter) 04-09-1959 (S)
3718262 D.B. Nguyen (Bao) 30-10-1971 (S)
3767180 J.A. Lommen (Jean) 06-05-1958 (S)
3825158 W. Lagrouw (Walter) 31-10-1964 (S)

Bit.nl 8      2e klasse VR 20:00
3829738 T. Slagter (Teun) 13-08-1995 (S)
3855739 J. Tetelepta (Jarell) 20-08-1997 (S)
3901962 H. Kranendonk (Hilco) 19-03-1997 (S)
3923663 J. Hessing (Jaël) 16-07-2000 (J2)
3932133 D. Willems (Daan) 23-02-1999 (J3)
3947536 K. Pechlivanidis (Kouros) 01-12-2000 (J2)

Bit.nl 9      4e klasse VR 20:00
2089513 W. van Ooijen (Willem) 05-07-1958 (S)
2279582 G. van de Hoop (Gerard) 02-04-1960 (S)
2498908 M. Cornelissen (Marc) 07-06-1961 (S)
2729715 K. Nguyen Quang (Ke) 08-01-1957 (S)
4004161 C. Pop (Cristian) 03-03-1989 (S)

Bit.nl 10    4e klasse VR 20:00
2591421 W. Spelt (Wilma) 17-02-1979 (S)
3767588 K.F. Minnen (Krista) 07-05-1982 (S)
3777096 B. Wouterse (Brian) 12-10-1989 (S)
4044810 R. de Boer (Robert) 23-05-1971 (S)
4112087 A.J.G. de Boer (Arjan) 03-06-1989 (S)
4145917 J. van Schoonhoven (Jeroen) 27-03-1988 (S)
4147951 J. Groenendijk (Joris) 09-11-1992 (S)

Bit.nl 11    6e klasse VR 20:00
2498916 A.M. Jansen (Aart) 06-02-1946 (S)
2634481 J.A. Degenaar (Hans) 31-05-1941 (S)
2832306 D. Steijns (Dennis) 20-09-1973 (S)
3011717 T. Sandbrink (Ton) 10-09-1969 (S)
3570826 M. van de Kuur (Martin) 16-04-1955 (S)
4078005 A. Hoftijzer (Astrid) 31-03-1967 (S)
3738246 R.F. Ayal (Robert) 23-01-1963 (S)

Evenementen

16dec
Club Kampioenschap Competitiespelers
23dec
Dutch Talent Practice (Lars Wildenborg)

Agenda

December 2017
M D W D V Z Z
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31